Hakkında

Stok Foto Hakkında

Stok Foto, Türkiye'deki fotoğraf sanatçılarını ve web / grafik projelerine görsel arayan tasarımcıları bir araya toplayan yeni nesil bir paylaşım platformudur. Websitemizde yer alan tüm görseller profesyonel sanatçılar tarafından hazırlanmış ve ücretsiz kullanıma açık olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Türkiye'den binlerce sanatçıya, blog yazarına, web ve grafik tasarımcısına bugün ve her zaman özgürce kullanabilecekleri muhteşem görsellere erişmeleri için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Paylaşmanın gücüne inanan ekip üyelerimiz ile birlikte "Türkiye'nin ilk ve tek ücretsiz stok görselleri paylaşım platformu" olmanın gururunu yaşıyoruz.

Stok Foto, 2020 yılının Ocak ayında 2 arkadaşın girişim projesi olarak yayın hayatına başladı. Sizlerin katkıları ile önümüzdeki yıllarda çok büyük bir aile olmayı umut ediyoruz.

Katkıda Bulunun

Stok Foto'da paylaşım yapmak ücretsiz. Hemen aşağıdaki butonu tıklayarak binlerce insan ile ücretsiz görsellerinizi paylaşabilir ve siz de Stok Foto ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya profillerimiz Instagram, Twitter, Pinterest ve Facebook üzerinden bizleri takip etmeyi ve paylaşmayı lütfen unutmayın.

Katkıda Bulun