Instagram Fenomen Kediler

cakıl


Merhabalar, bugün sizlere instagramın 5 fenomen kedisinden bahsedeceğim. Korksa da, tırssa da her insanın için de mutlaka bir kedi sevgisi olduğuna inananlardanım.. Bende her gördüğüm kediyi sevmekten aşırı zevk alıp, her kediyle bir bireymiş gibi konuşup “-yavrun var mı senin yavrun?” (en çok kullandığım tabirdir)onların duygularına göre davranırım. Bir kedi annesi ve teyzesi olarak biri kedimin bebeği diğeri de avuç içi kadar minik, kaburgaları sayılacak kadar güçsüz 3 renkli dişi bir sokak kedisini de anmak istedim.

Sahiplendiğimiz ve evimizin neşesi olduğu için bu listeye eklemeden geçmek içime hiç sinmedi.. Sonuçta Instagramda ki kedilerden bahsetsekte bunlarda benim kedilerim.

Çakıl
Linda

Birbirinden güzel,baktıkça içinizi eriticek 5 fenomen kediye geçmeden önce hepsinin instagram hesaplarını da fotoğraflarının üst kısmına link olarak bırakacağım,eminim tek tek bütün görselleri görmekten zevk alıcaksınız..

1- Fenomen Kedi Lil Bub

Yüzünde ki şaşkın ifade ve her resminde pembe dili dışarı da olan fenomen bebeğimizin instagram da 2.4 milyon takipçisi var.

Instagram hesabı için link‘e tıklayınız.

Lil Bub
Lil Bub ve Sahibi

2-Coby the Cat

British Shorthair cinsi bu güzel kedinin gözleri masmavi ve sürmeli, buda ona ayrı bir güzellik veriyor. Fenomen kedimizin takipçi sayısı ise 1.7 milyon.

Instagram hesabı için link‘e tıklayınız.

Coby The Cat
Coby The Cat

3-Smoothie The Cat

Gördüğünüz ilk anda içinizi ısıtacak yemyeşil iri gözlere sahip, upuzun tüylü bu güzel kedimizin ise instagram da oldukça fenomen 2.2 milyon takipçisi var.

Instagram hesabı için link‘e tıklayınız.

Smoothie
Smoothie

4- Snoopy

Tompiş suratı, iri gözleri, minicik burnuyla tam ısırmalık fenomen snoopy’nin instagram da 297 bin takipçisi bulunuyor.

Instagram hesabı için link‘e tıklayınız.

Snoopy Babe
Snoopy Babe

Diğer yazılarımıza göz atmak için link‘e tıklayınız.

5-Fenomen Hamilton

Bıyıklarıyla kendine hayran bırakan uzun tüylü bu fenomen kedinin 812 bin takipçisi var.

Instagram hesabı için link’e tıklayınız.

Hamilton
Hamilton

Bu soğuk kış günlerinde sokakta ki canlarımız için kapılarımızın önüne bir kap su ve biraz mama bırakmayı lütfen unutmayalım.

Bulunmamaya karar vermiş bir kedi isterse bir mendil gibi kendini katlayabilir. ” 

Louis J. Camuti
1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir